پنجشنبه 26 شهریور 1394

به نام رهبر، به کام دشمن

   نوشته شده توسط: مجاهد    

این روزها تب استفاده از شبکه های اجتماعی بالا گرفته و طیف وسیعی از افراد جامعه از سنین و اقشار گوناگون از این شبکه ها در جهت برقراری ارتباطات اجتماعی، دسترسی به جدید ترین اخبار، تفریح و سرگرمی و کسب اطلاعات و دانش بهره می گیرند. اما نکته ای که در این میان مغفول مانده، ماهیت صهیونیستی اغلب این شبکه ها و سودرسانی عظیم اقتصادی و اطلاعاتی است که با حضور و فعالیت در این اغواافزارها به وقوع پیوسته و منجر به تقویت دشمنان اسلام و مسلمین می گردد. مسلماً نوع عملکرد نهادهای حکومتی در این رابطه به عنوان شاخصی برای آحاد جامعه تأثیر بسزایی خواهد داشت.

بی شک یکی از مهمترین این دستگاهها، صدا و سیماست که به عنوان دانشگاه عمومی، نقش بی بدیلی در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی بر عهده دارد و می بایست از ظرفیت و قابلیت این رسانه در جهت معرفی شبکه های ضداجتماعی و توضیح و تبیین ماهیت صهیونیستی و اهداف پلید مالکان آنها استفاده گردد. اما در کمال تأسف شاهدیم که نه تنها برنامه ای چالشی و گفتگو محور در این راستا تولید نشده و اندک برنامه های تولیدی در ساعات مرده پخش می گردد، بلکه در اقدامی نابخردانه و ضد امنیت ملی، در بسیاری از برنامه های پرمخاطب، نجس افزارهای صهیونیستی از قبیل اینستاگرام (که حکم فیلتر آن در خرداد ماه سال 93 صادر گشته و به دلیل عدم تمکین دولت به قانون، از اجرای این حکم ممانعت به عمل آمده)، به عنوان پل ارتباطی بین مخاطبین و سازندگان برنامه ها معرفی می گردند و شبکه‌های العالم، پرس.تی.وی، آی‌فیلم و سحر در برنامه‌های مختلف، صفحات خود در سایت‌های فیلتر شده ی فیس‌بوک و یوتیوب را تبلیغ می‌کنند. این در حالی است که طبق اسناد افشا شده توسط اسنودن، شبکه های ضداجتماعی صهیونیستی به منظور تخلیه اطلاعاتی کاربران و تحریک افکار عمومی و ایجاد آشوب علیه نظام های معارض با اهداف صهیونیسم جنایتکار راه اندازی شده اند.

همچنین در یک رویه ناصواب، اظهارات مقامات سیاسی، فرهنگی و چهره های هنری در این شیطان افزارها، در بخش های مختلف خبری و نیز باشگاه خبرنگاران جوان پوشش داده می شود. باید توجه داشت که رسانه ملی به عنوان یک ابزار مشروعیت بخش در سطح جامعه مطرح است و پیام هایی که از سوی این رسانه به مخاطب القا می گردد، نقش عظیمی در شکل دهی نگرش و عقاید افراد جامعه داشته و ملاک و معیاری برای تشخیص سره از ناسره است. به هیچ وجه زیبنده رسانه ملی نظام اسلامی نیست که چنین خطای راهبردی را در تبلیغ جاسوسکده های همیشه همراه مرتکب گردد و بی اعتنا به ماهیت صهیونیستی این شبکه ها، مجوزی برای تقویت دشمنان اسلام و مسلمین صادر کند!

عمق فاجعه آنجاست که در برنامه های گوناگون صداوسیما از جمله مجله خبری اخبار 19، بخش خبری 20:30، اخبار ساعت 14 و ... از صفحات دروغین منتسب به مقام معظم رهبری در این نجس افزارها نام برده می شود. صفحاتی که با نام کاربری خامنه ای دات آی آر و تحت نظارت سایتی به همین نام در شبکه های ضداجتماعی صهیونیستی از قبیل اینستاگرام، فیس بوک، توئیتر و گوگل پلاس به فعالیت می پردازند. نکته عجیب آن است که رسانه ملی که می بایست اشراف کاملی بر روی چنین مسائلی داشته باشد، از این نکته غفلت کرده است که پایگاه اطلاع‌رسانی خامنه ای دات آی آر متعلق به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای است که تحت نظر  مؤسسه پژوهشی-فرهنگی انقلاب اسلامی به فعالیت مشغول است و هیچگونه ارتباط تشکیلاتی با دفتر رسمی مقام معظم رهبری ندارد. ضمن اینکه مقام معظم رهبری بارها و بارها در قالب پاسخ به استفتائات مختلف، صریحاً حکم حرمت حضور و فعالیت در نرم افزارهای صهیونیستی را که باعث تقویت دشمنان اسلام و مسلمین می گردد، صادر نموده اند و بسی واضح و مبرهن است که صفحات فوق الذکر متعلق به شخص رهبری معظم انقلاب نبوده و شأن ایشان مبرا از این رفتار دوگانه است.

اینجاست که باید مسئولین اجرایی سایت خامنه ای دات آی آر را مورد عتاب قرار داد که با کدامین مجوز با نام امام خامنه ای و بر خلاف فتوای ایشان عمل می کنند؟! آیا اصولاً فلسفه ایجاد این پایگاه اطلاع رسانی چیزی جز نشر آثار معظم له برای هدایت جامعه در جهت نیل به اهداف و آرمان های بلند اسلام و انقلاب و ریشه کن کردن صهیونیسم خونخوار است؟؟ چگونه ممکن است مجموعه ای که با هدف نشر آثار مقام معظم رهبری تشکیل شده، خود به زیر پا گذاشتن فتوای رهبری که از جمله آثار ایشان محسوب می شود، مبادرت ورزد؟! آیا نشر فتاوای امام خامنه ای مبنی بر جایز نبودن استفاده از فیلترشکن و نیز حرمت تقویت دشمنان اسلام و مسلمین که یکی از مصادیق بارز آن، حضور و فعالیت در نرم افزارهای صهیونیستی است، اقدامی نمادین است و خود این مجموعه نمی بایست بدان عامل باشد؟! به راستی مسئولین این سایت با چه جسارتی فتوای امام خامنه ای را به سخره گرفته و به تکمیل پازل سرویس های جاسوسی- تروریستی دشمن نجس صهیونیستی مشغولند؟؟ چرا در کانال رسمی پایگاه اطلاع ‌رسانی خامنه ای دات آی آر در شبکه‌ی اجتماعی بیسفون، علناً مخاطبین را به بازدید از صفحه خامنه ای دات آی آر در نجس افزار اینستاگرام دعوت می کنند؟! مگر نه این است که اینستاگرام متعلق به تأثیرگذارترین صهیونیست جهان یعنی مارک زاکربرگ است؟؟ آیا فعالیت این سایت در جنگ افزارهای اینترنتی صهیونیستی به معنای مشروعیت بخشی به مدعیان دروغین دموکراسی و آزادی نیست؟! آیا جز این است که امام خامنه ای تطهیر چهره دشمن را خائنانه و جنایتکارانه نامیده اند؟!

اگر فعالیت این صفحات در راستای اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی است، دلیل ذوق زدگی زاید الوصف رسانه های ضد انقلاب از ایجاد این صفحات چیست؟! چرا خبر ایجاد حساب کاربری خامنه ای دات آر در شبکه های ضداجتماعی متعلق به سرویس های جاسوسی- تروریستی، به تیتر اول رسانه های بیگانه تبدیل شد؟! آیا دشمنان قسم خورده ی اسلام و مسلمین از این موضوع به وجد آمده اند که از ابزار آنها جهت نشر بیانات ولی امر مسلمین جهان و هدایت جهانیان بهره برداری شده است؟!

فعالیت بی دردسر این صفحات در حالی است که بارها در اقدامی مذبوحانه، حساب کاربری متعلق به حزب الله لبنان، شبکه المنار، سوریا المقاومه، حماس، انقلابیون بحرین و هر صفحه ای که علیه صهیونیسم بین الملل فعالیت مؤثر داشته، توسط مدیران صهیونیست این شبکه ها مسدود گردیده است. همچنین در جریان انقلاب مصر، سرویس های جاسوسی- تروریستی از طریق همین شبکه های ضداجتماعی موفق به تخلیه اطلاعاتی انقلابیون و نهایتاً دستگیری آنها شدند؛ به علاوه تعدادی از شیعیان عربستانی نیز که پیج خامنه ای دات آی آر را در فیس بوک لایک کرده بودند، شناسایی شده و به زندان های آل سعود افتادند.

هرچند سایت رسمی دفتر مقام معظم رهبری (لیدر دات آی آر)، قویاً انتساب صفحات مزبور در نجس افزارهای صهیونیستی به خود را تکذیب کرده است، اما واقعیت آن است که سایت خامنه ای دات آی آر در بین عامه مردم به عنوان نماینده رهبر معظم انقلاب مطرح شده و این تمایز برای عده زیادی روشن نیست. مع الاسف حضور غیرقانونی و غیر شرعی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری در جنگ افزارهای اینترنتی صهیونیستی باعث گردیده طیف وسیعی از افراد مذهبی و انقلابی به استناد این حضور، فعالیت خود را در این جاسوسکده های همیشه همراه موجه جلوه دهند و حتی آن را در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در باب استفاده از فضای مجازی قلمداد کرده و به هنگام مواجه شدن با فتوای حرمت عضویت در نرم افزارهای صهیونیستی، گردابی از تناقض و تردید در ذهن آنان به وجود آید. هرچند در اینجا لازم است فرمایشات امام خامنه ای را در دیدار با جمعى از دانشجویان در تاریخ 20/۰۴/94 یادآور شد که فرمودند:

" کسانی به عنوان نماینده‌ی رهبری از زبان رهبری حرف می زنند. خب، من خودم هنوز که الحمّدلله زبانم از کار نیفتاده؛ حرف خود من که مقدّم به حرف آنها است. آنچه من می گویم، حرف من آن است؛ کسانی هم که حرف می زنند -نمایندگان رهبری و منصوبین رهبری و مانند اینها که تعداد زیادی‌اند- از قول رهبری نمی گویند؛ این را توّجه داشته باشید... شما حرف من را از خود من بشنوید."

شایسته است دفتر مقام معظم رهبری با توجه به برخورد سلیقه ای و دور از شأن سایت خامنه ای دات آی آر که منجر به خدشه دار کردن جایگاه ولی امر مسلمین گشته است و در یک مخالفت آشکار، بر خلاف منویات ایشان به تقویت دشمنان اسلام و مسلمین در شبکه های ضداجتماعی صهیونیستی مشغولند، برخوردی قاطع و بدون مماشات داشته باشد و صریحاً، طی یک اطلاع رسانی گسترده از مواضع آنان در این زمینه تبرّی جویند.

همچنین از صداوسیما و مدیران این نهاد فرهنگی انتظار است به رسالت واقعی خویش که همانا اطلاع رسانی درست و موثق و حرکت در مسیر ارزش‌ها و مبانی اصیل انقلاب است عمل نموده و با تولید برنامه های مناظره ای و نشست‌های کارشناسی و تخصصی و مستندهای فاخر به تبیین و تشریح ابعاد مختلف جنگ نرم دشمن در فضای مجازی و نحوه مقابله با تهدیدات آن بپردازند.

بایسته است قوه قضائیه نیز با مسئولین متخلف دولتی که با گستاخی تمام از اجرای حکم فیلترینگ جنگ افزارهای اینترنتی صهیونیستی استنکاف ورزیده اند، برخوردی جدی و عاری از هرگونه مصلحت اندیشی داشته باشند. جا دارد مسئولین محترم از دولت کمونیست چین که با قاطعیت جاسوس افزار تلگرام را مسدود کرده اند درس گرفته و از فعالیت آزادانه این نجس افزارهای ضدامنیتی در فضای مجازی کشور ممانعت به عمل آورند.

در پایان از سازمان اطلاعات سپاه پاسداران که هماره حافظ ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی بوده است، خواستاریم با عزمی انقلابی و قاطعیتی مثال زدنی از هجمه دشمن به خاک مجازی کشور از طریق جاسوس افزارهای اینترنتی جلوگیری نموده و توطئه های شیطانی این دشمن خبیث را در این کارزار جنگ نرم خنثی نماید.


پنجشنبه 26 شهریور 1394

وقتی حرام خدا را حلال و بلکه واجب‌کرده‌اند!!

   نوشته شده توسط: مجاهد    

امام علی علیه السلام: " إِنَّ أَخَا اَلْحَرْبِ اَلْأَرِقُ وَ مَنْ نَامَ لَمْ یُنَمْ عَنْهُ" مردان سلحشور همواره بیدارند كه هر كه خود به خواب رود، دشمنش به خواب نرفته است.  (نهج البلاغه، نامه 62)

امروزه در پرتو رشد تکنولوژی، استفاده از فضای مجازی و محصولات جدید آن یعنی شبکه های اجتماعی فزونی یافته و تعاملات انسانی را دگرگون ساخته است. با تأملی اندک در مورد ماهیت این شبکه های به اصطلاح اجتماعی، در می یابیم که مدیریت و مالکیت بسیاری از آنها از قبیل وایبر، واتس اپ، تلگرام، اینستاگرام، فیس بوک، توئیتر و ... در دستان پلید و نجس صهیونیست های خونخوار است. از آنجا که قدرت های مستکبر دریافته اند که دیگر گزینه نظامی قدرت رویارویی با ایمان، اعتقاد و عزم راسخ ملت مسلمان را ندارد، بدیهی است که با بهره گیری از این بستر، اهداف شوم و سلطه گرانه خود را در ابعاد مختلف امنیتی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی عملی سازند. شبهه افکنی و انحراف افکار عمومی، تهاجم به مقدسات و ارزش های انقلابی- اسلامی، انتشار گسترده محتواهای غیراخلاقی و ضددینی، برقراری ارتباطات ناسالم و خلاف شرع، ایجاد بحران هویتی بالاخص در نوجوانان، فروپاشی بنیان خانواده و سودرسانی اقتصادی به دشمنان قسم خورده اسلام و مسلمین، نمونه ای از پیامدهای شوم استفاده از این شیطان افزارهاست.

اما یکی از فاجعه بار ترین این تهدیدات، تخلیه گسترده اطلاعاتی است که در بستر این شبکه های ضد اجتماعی صورت می گیرد. به طوری که بر اساس اسناد اسنودن، آژانس امنیت ملی آمریکا با گردآوری 14 میلیارد بسته اطلاعاتی از ایران شامل همه مکالمات اینترنتی، ایمیل‌ها و ... در طی یک ماه، بیشترین هدف جاسوسی خود را بر روی کشور ما متمرکز کرده و طبق بیانیه شرکت گوگل، تمام گوشی‌های دارای سیستم ‌عامل اندروید در خطر سرقت اطلاعات هستند. همچنین رئیس نیروهای دفاعی رژیم غاصب صهیونیستی اعلام كرده است كه امروزه صفحه كلیدها و كامپیوترها جدیدترین سلاح، و توئیتر و شبكه‌های اجتماعی تازه‌ترین منابع اطلاعاتی آنها می باشند. 

به علت چنین سرقت های اطلاعاتی که از طریق شبکه های ضد اجتماعی دولت های صهیونیستی به سهولت صورت می گیرد، بسیاری از کشورها در صدد ایجاد شبکه های اجتماعی بومی در فضای مجازی برآمده اند تا بدین ترتیب ضمن صیانت از منافع ملی خود، حریم امنی برای کاربران داخلی فراهم آورند. برای مثال در کشور ژاپن که روابط مسالمت آمیزی نیز با آمریکای جنایتکار دارد، از ورود شبکه های ضد اجتماعی آمریکایی ممانعت به عمل آمده و این کشور شبکه بومی لاین را راه اندازی کرده است.

با توجه به اینکه استفاده از این شیطان افزارها سودرسانی عظیم اطلاعاتی و مالی را برای دشمن نجس صهیونیستی به دنبال دارد، مراجع عظام تقلیدی چون مقام معظم رهبری و آیت الله مکارم شیرازی، صراحتاً فتوای حرمت استفاده از نرم افزارهای صهیونیستی را صادر نموده اند. چرا که صرف حضور و داشتن حساب کاربری در این شبکه های ضداجتماعی باعث تقویت دشمنان اسلام و مسلمین شده و اعانه به ظالم موضوعی است که تمامی مراجع آن را حرام دانسته اند.

در این میان آنچه شگفت آور و بلکه تأسف بار می نماید، حضور فعال و گسترده مسئولین و نخبگان سیاسی_فرهنگی جامعه در این شیطان افزارهاست!! جای بسی حیرت است که با وجود روشن بودن ماهیت صهیونیستی این نجس افزارها و اشراف کامل مسئولین به جاسوسی دشمنان اسلام و مسلمین از این طریق، در مقابل این تخلیه اطلاعاتی سکوت اختیار کرده و فضاحت بار تر آنکه عملا با حضور در این جاسوسکده های همیشه همراه به همکاری با دشمن در این سرقت بزرگ اطلاعاتی مشغول هستند! حفاظت از اطلاعات محرمانه از بدیهی ترین اصولی است که هر مسئولی می بایست بدان پایبند باشد، ولی متاسفانه هم اکنون بسیاری از خواص سیاسی، فرهنگی و مذهبی جامعه ما علیرغم علم به ماموریت جاسوسی این جنگ افزارهای اینترنتی، با بی تفاوتی شرم آوری امنیت ملی کشور را به مخاطره می افکنند. این در حالی است که بر اساس ماده 501 قانون تعزیرات مصوب سال 1375، هرکس نقشه‌ها یا اسرار یا اسناد و تصمیمات راجع به ‌سیاست داخلی یا خارجی کشور را عالماً و عامداً در اختیار افرادی‌ که صلاحیت دسترسی به آنها را ندارند قرار دهد یا از مفاد آن مطلع‌ کند به نحوی که متضمن نوعی جاسوسی باشد، نظر به کیفیات و مراتب جرم به یک تا ده سال حبس محکوم می ‌شود. همچنین طبق ماده 3 قانون جرایم رایانه ای مصوب سال 1388، هرکس داده های سری در حال انتقال یا ذخیره شده در سامانه های رایانه ای یا مخابراتی یا حامل های داده را برای دولت، سازمان، شرکت یا گروه بیگانه یا عاملان آنها، افشاء یا در دسترس قرار دهد، به حبس از پنج تا پانزده سال محکوم خواهد شد. ولی گویا دستگاه قضا و کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه اینترنتی نیز از این خیانت بزرگ چشم پوشی کرده اند!

به کرات مشاهده می شود که بسیاری از مسئولان نظام، این جاسوسکده های همیشه همراه را بستری برای طرح دیدگاهها و در بعضی موارد، محلی برای منازعات سیاسی خود انتخاب کرده و با انتشار پست های پی در پی گویا سعی بر آن دارند که گوی سبقت از رقبای سیاسی خود بربایند. غافل از آنکه استفاده از این بستر موجب مشروعیت بخشی به دشمن خبیث صهیونیستی گشته و این پندار باطل را به وجود می آورد که دشمنان اسلام و مسلمین با ایجاد ابزاری رایگان، چنین سخاوتمندانه فضایی آزاد جهت پیشبرد آرمان های انقلاب در اختیار ملت مسلمان ما قرار داده اند. رهبر فرزانه انقلاب چه حکیمانه فرمودند: "یکی از لغزشگاه‌ها در دیدن واقعیت، بر می گردد به درون خود ما. گاهی دلبستگی های ما فلج کننده است. دلبستگی های ما موجب می شود که ما یک چیزهائی را واقعیت بپنداریم که واقعیت ندارد؛ در واقع خطائی است که نفس راحت‌طلب ما یا دلبسته‌ی ما به مسائل مادی، بر ما تحمیل می کند؛ در حالی که واقعیت ندارد." در جایی دیگر می فرمایند: "در عرصه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی زندگی سیاسی دچار خواب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آلودگی نشویم؛ در پشت سنگرها خوابمان نبرد. اگر تو خوابت برد، باید بدانی که دشمن ممکن است بیدار باشد."

نکته قابل تأمل آنجاست که خواص یک جامعه همواره به عنوان یک الگو و شاخص در جامعه مطرح بوده و بخشی از افراد جامعه که دارای قدرت تحلیل کافی نیستند، عمل مسئولین را ملاک خود قرار داده و در بسیاری از زمینه ها از آنها تبعیت می کنند. بنابراین توده مردم با تأسی از این الگوها، فعالیت خود در جاسوسکده های همیشه همراه صهیونیستی را نه تنها بلا مانع، بلکه لازم و ضروری (!) دانسته و حتی در مواجهه با فتوای علما مبنی بر حرمت استفاده از این نجس افزارهای صهیونیستی، به استناد حضور شخصیت های برجسته نظام، تقویت دشمنان اسلام و مسلمین را توجیه می نمایند!!! حضور این خواص از سطح وزرا و نمایندگان مجلس گرفته تا روحانیون و نخبگان ارزشی، به قدری گسترده است که در باور کسی نمی گنجد که تمامی مسئولین راه خطا در پیش گیرند. و این بی بصیرتی خواص، مردم را در محاسبات خود و تشخیص حق از باطل دچار سردرگمی می کند.   

و این چنین است که مسئولین، روحانیون و فرهیختگانی که وظیفه بصیرت بخشی به آحاد جامعه و هدایت آنها را به عهده دارند، در اقدامی متضاد مردم را به ورطه گمراهی کشانده و اسفناک تر آنکه با این عمل خویش، فتوای علما را از اعتبار ساقط می کنند!!! خوب است مسئولین به این سؤال پاسخ دهند که در کدامین بخش از این فتاوا، مسئولین نظام و افسران جنگ نرم از ترک این جاسوس افزارها مستثنی شده اند؟ چه شده است که با کج فهمی رهنمودهای امام خامنه ای و استنباط غلط از اینکه فضای مجازی در شیطان افزارهای صهیونستی منحصر گشته است، حرام خدا را حلال و بلکه واجب کرده اند؟! از آنجا که نخبگان به واسطه ی نفوذ خود در افکار عمومی، به رفتار مردم جهت می دهند، آیا توان بر دوش کشیدن گناه یکایک مردم جامعه را دارند؟! آیا از درک این بیانات گهربار امام خامنه ای عاجزند که فرمودند: "در میدان تنظیم شده از سوی دشمن بازی نکنید... چون چه ببرید چه ببازید به نفع اوست" ؟! به راستی ساده لوحی و غفلت تا کجا؟؟ این حضور ذلیلانه و مطیعانه که تحت سیطره ی تک کلیک مدیران صهیونیست این شبکه هاست، با چه توجیهی صورت می پذیرد؟!

پیامبر گرامی اسلام (ص) می فرمایند: "لا تصلح عوام هذه الامّة الاّ بخواصّها": اصلاح توده مردم، به‌ اصلاح زبدگان و نخبگان هر کشور و جامعه بستگی دارد. از پیامبر (ص) پرسیدند: زبدگان چه کسانی هستند؟ فرمودند: "دانشمندان، روشنفکران، آگاهان، امرا و زمامداران، خواص  و نخبگان امتند". حال باید دید با این بی بصیرتی و بعضاً تغافل مسئولین، جامعه ی ما ره به کجا می برد!

این چه بصیرت سیاسی است که خواص جامعه را از درک اهداف دشمن و ابزار دشمنی او غافل کرده است؟؟ این چه خوش خیالی است که دامنگیر عده ای شده تا تصور کنند دشمن نجس صهیونیستی این ابزار را به رایگان در اختیار آنها قرار داده تا به زعم خود به فعالیت انقلابی و ثمربخش تحت لوای باطل مشغول باشند؟؟ آیا این تفکر چیزی جز بزک کردن چهره دشمن و تطهیر ماهیت نجس آن است که ولی امر مسلمین جهان ما را از آن بر حذر داشته اند؟؟ ننگ است بر مسئولین که این چنین خوش باورانه به دشمن نگریسته و امید سخاوت و راستی از آن داشته باشند...

به راستی چه طنز تلخی است که مردم و مسئولان نظام مقدس اسلامی که اول داعیه دار مبارزه با صهیونیسم جهانی است، در عمل به تقویت این جنایتکاران خون آشام پرداخته و به طور داوطلبانه اطلاعات خود را به سرویس های جاسوسی- تروریستی دولت های صهیونیستی تقدیم نمایند. شگفتا از این تساهل و تسامح که با هر کلیک در این اغوا افزارها، گلوله ای به قلب مظلومان عالم نثار می کنند!! به راستی که از این همه تناقض دهشتناک باید خون گریست...

در هنگامه ای که جهان در حال گذار از پیچ تاریخی بسیار مهمی است و دشمنان قسم خورده اسلام و مسلمین، از هر حربه ای برای ضربه زدن به پیکره نظام اسلامی استمداد می طلبند، لزوم هوشیاری و بصیرت مسئولان و خواص جامعه، بیش از پیش خودنمایی می کند. مسئله، استفاده ساده از یک شبکه به اصطلاح اجتماعی برای سهولت در ارتباطات نیست؛ بلکه این استفاده در سطح مسئولان، به معنای کمک به سرویس های جاسوسی_تروریستی دولت های صهیونیستی در سوءاستفاده از اطلاعات طبقه بندی شده نظام است که مقابل نص صریح قانون قرار دارد. حال اگر مشروعیت بخشی به دشمن، اعانه به ظالم، تقویت صهیونیسم خونخوار و کودک کش، و بی اعتبار ساختن فتوای مراجع در مسلک مسئولین است، به این راه شرم آور ادامه دهند!! و اگر وجدان آنان بیدار است، هر چه سریع تر این نجس افزارها را ترک نموده و هدایت جامعه را در راستای کوتاه کردن دست دشمنان اسلام و مسلمین از فضای مجازی کشور بر عهده گیرند؛ چرا که غفلت در این حوزه صدمات جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت.

انتظار می رود شخصیت های سیاسی و فرهنگی با ترغیب کاربران ایرانی به استفاده از شبکه های اجتماعی بومی، از تکمیل بیشتر بانک اطلاعاتی سرویس های جاسوسی- تروریستی و سوء استفاده دشمنان قسم خورده نظام از این غفلت بزرگ جلوگیری نمایند. همچنین بر دولتمردان فرض است از متخصصین داخلی در راستای ایجاد نرم افزارهایی متناسب با ذائقه و فرهنگ اسلامی-ایرانی حمایت کنند و با اقدامی انقلابی زمینه استقلال در فضای مجازی را فراهم آورده و از افسار گسیختگی در فضای مجازی کشور ممانعت به عمل آورند. از آنجا که مسئولین نظام به تناسب جایگاه خود به انواع اطلاعات طبقه بندی شده و محرمانه دسترسی دارند، شایسته است دستگاه قضا با آن دسته از مسئولینی که با حضور در شبکه های اجتماعی صهیونیستی زمینه را برای تخلیه اطلاعاتی بی دردسر و جاسوسی دشمنان اسلام و مسلمین فراهم می آورند، با قاطعیتی مثال زدنی برخوردی جدی و بدون مماشات نماید.

در پایان مسئولین را به تأمل دوباره در هشدارهای دلسوزانه امام خامنه ای فرا می خوانم. باشد که میزان پایبندی عملی خود به ولایت فقیه را در وجدان خود مشخص نمایند:

"وجود دشمن، با به خواب رفتن من و شما که از بین نمی رود. اگر دشمن، کمین گرفته و منتظر فرصت است که ضربه وارد کند، چه من و شما بدانیم، چه ندانیم، اگر به فرض خود را به ندانستن هم بزنیم، بالاخره دشمنی خودش را می کند، چون دشمن است. با ندانستن ما، یا خود را به ندانستن زدن، دشمن از دشمنىِ خود دست برنمی دارد... تنها توصیه‌ای که من دارم، عدم غفلت است. از توطئه دشمنان، جوانان غفلت نکنند؛ روحانیون غفلت نکنند؛ بزرگان غفلت نکنند؛ کوچکان غفلت نکنند؛ قشرهای مختلف غفلت نکنند. غفلت  که نباشد، خدای متعال هدایت خواهد کرد و راه را روشن خواهد نمود."( ۲۶/۰۹/1378)


ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو