تبلیغات
مجاهد انقلابی - مطالب دی 1394
چهارشنبه 23 دی 1394

مسئولین، تلگرام، و فیلترینگ غیرت!

   نوشته شده توسط: مجاهد    

چندی است موضوع فیلترینگ جنگ افزار اینترنتی- صهیونیستی تلگرام به نقل محافل خبری تبدیل شده است. موضوع از آنجا آغاز می گردد که با انتشار اسنادی متقن در باب صهیونیستی بودن تلگرام، خط بطلانی بر دروغ بزرگ روسی بودن این نجس افزار کشیده شد و بر همگان آشکار گشت که این پهپاد مجازی، تحت حمایت آژانس امنیت ملی آمریکا با هدف سلطه بر فضای مجازی کشور طراحی شده است. از طرفی انتشار گسترده محتوای غیر اخلاقی و وجود ربات ها و کانال های اشاعه دهنده ی فساد و فحشا، استیکرهای مستهجن و فعالیت گروهک های ضد انقلاب در این شیطان افزار، کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه اینترنتی را بر آن داشت تا جلسه ای به منظور بررسی موضوع فیلترینگ تلگرام تشکیل دهد.

هرچند انتظار می رفت با توجه به تهدیدات گسترده این ابرجاسوس اینترنتی در ابعاد مختلف امنیتی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی، شاهد رأی قاطع و بدون اما و اگر این کارگروه به فیلترینگ آن باشیم، در کمال تعجب مقرر شد مهلتی به مدیران صهیونیست تلگرام داده شود تا چنانچه ظرف مدت محدودی اقدامات لازم را جهت تبعیت از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی صورت ندهند، نسبت به مسدودسازی آن اقدام شود. این مصوبه در نوع خود بسیار مضحک و به غایت حماقت آمیز می نمود. چرا که بدین معنا بود که مسئولین نظام مقدس اسلامی از دشمن قسم خورده ی خود، همان که از هیچ تلاشی جهت براندازی نظام و استحاله اعتقادی و فرهنگی این ملت مسلمان فروگذار نمی کند، انتظار رعایت قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی را دارند!!! بدیهی بود که چنین امر محالی هرگز رخ نمی دهد و البته واهی بودن این انتظار پیشتر نیز اثبات شده بود؛ آن هنگام که به دلیل عدم امکان نظارت بر محتوای پیام های تلگرام، مسئولین وزارت ارتباطات در اقدامی ذلیلانه با مدیران صهیونیست این شیطان افزار مکاتبه نمودند تا اطلاعات کاربران ایرانی را در اختیارشان قرار دهند و جوابی که دریافت نمودند این بود: "ما درخواست ایران برای جاسوسی (!) از شهروندانش را رد کرده ایم"! و بدین ترتیب نمایندگان سرویس های جاسوسی- تروریستی که خود بزرگترین متهم سرقت اطلاعات مردم جهانند، با دروغگویی و تحقیر مسئولین ما، نعل وارونه زدند! این امر نشانگر آن بود که اگر بی غیرتی و سهل اندیشی مسئولین ما، آنها را به التماس کردن به بیگانگان وا می دارد، دشمنان اسلام و مسلمین بر سر منافع خود با احدی تعارف ندارند. افسوس از خام اندیشی برخی مسئولین!!! که "من جرّب المجرّب، حلّت به الندامة" (هرکس چیز آزموده شده ای را دوباره بیازماید، پشیمان خواهد شد).

ملت مسلمان و انقلابی ایران از اعضای کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه اینترنتی انتظار داشتند تا با اثبات چندباره این دشمنی، در جلسه بعدی خود بدون هیچ تعللی مصوبه قبلی خود را اجرایی نمایند؛ اما این بار نیز در کمال ناباوری شاهد آرائی خائنانه مبنی بر ادامه فعالیت جاسوس افزار تلگرام در فضای مجازی کشور بودیم! گویی حیات و ممات عده ای بسته به حضور این ابرجاسوس اینترنتی است که این چنین مصرانه به انحاء گوناگون سعی در مشروعیت بخشی به دشمن داشته و در جایی که امنیت ملی به مخاطره افتاده است، کوته فکرانه صحبت از سواد رسانه ای و فرهنگ سازی در مورد نحوه استفاده از ابزار دشمن می نمایند!!

البته از دولتمردان توقعی نیست؛ چرا که در بسیاری از عرصه ها ثابت کرده اند که عزم جدی برای وابسته کردن ایران اسلامی به کدخدای خویش دارند و بارها عدم تمکین خود به قانون را با بی اعتنایی به احکام قضائی صادره مبنی بر فیلترینگ نرم افزارهای صهیونیستی واتس اپ و وایبر نشان داده اند و علیرغم آنکه ادعای قانونگرایی آنها گوش فلک را کر کرده، گستاخانه ابراز می دارند که هیچ برنامه ای جهت مسدود ساختن آنها ندارند! لازم است دولتمردان به این سوال پاسخ دهند که حمایت از این جاسوسکده های همیشه همراه، با کدام اصل قانون اساسی همخوانی دارد؟؟ ننگ است بر مسئولین این نظام که هم صدا با رسانه های ضد انقلاب، دغدغه فیلتر نشدن این جنگ افزار متعلق به سرویس های جاسوسی- تروریستی دولت های صهیونیستی را داشته باشند. به راستی چه شرم آور است که عده ای با بی غیرتی تمام به همکاری با دشمنان اسلام و مسلمین در این سرقت بزرگ اطلاعاتی مشغولند و از حضور ذلیلانه و مطیعانه کاربران ایرانی در تلگرام صهیونیستی که تحت سیطره تک کلیک مدیران این جاسوس افزار است، حمایت می کنند!

دولتمردان با تدبیر!!

از نظر شما این گفته ی جان کری که از کاربران شبکه های اجتماعی به عنوان سرمایه های آمریکا یاد کرده و اذعان داشته که در طول تاریخ چنین پتانسیل قدرتمندی برای تأثیرگذاری در خاورمیانه در اختیار نداشته اند، چه مفهومی دارد؟؟ آیا فراموش کرده اید در فتنه 88، دشمنان قسم خورده ایران اسلامی از طریق شبکه های ضد اجتماعی صهیونیستی به مهندسی اجتماعی پرداخته و با تسخیر افکار عده قلیلی فریب خورده، هزینه گزافی را به نظام تحمیل کردند؟؟ مگر نمی دانید نتانیاهو، مایکل میری لاشویلی را که مدیر و سرمایه گذار نرم افزار تلگرام و از فرماندهان ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی است، از برادر به خود نزدیک تر دانسته و از خدمات او در حوزه فضای مجازی که منجر به حفظ امنیت اسرائیل شده، قدردانی کرده است؟؟ آیا منتظر اعترافی واضح تر از این از سوی دشمن هستید؟؟

 با توجه به اسناد و شواهد غیر قابل انکار مبنی بر نفوذ و رخنه دشمن از طریق این اغوا افزارها، لازم است مسئولین صریحاً موضع خود را در قبال بدیهی ترین اصول و آرمان های انقلاب که همانا مبارزه با صهیونیسم جنایتکار و نفی هرگونه سلطه پذیری است مشخص نمایند. به راستی چه طنز تلخی است که مسئولین نظامی که اول داعیه دار مبارزه با صهیونیسم خون آشام است، در عمل، خود به تقویت این جرثومه فساد بپردازند! گویا برنامه دولت نه تنها راه رفتن چند دقیقه ای با مستکبرین عالم، که راه آمدن با آنها در پیاده سازی نقشه های پلیدشان در فضای مجازی کشور می باشد!!!

حال سؤال اینجاست که اگر دولتمردان بی کفایت با به سخره گرفتن ارزش های انقلاب و نیز فتوای مراجع، به معاندین نظام مقدس جمهوری اسلامی یاری می رسانند، غیرت سایر مسئولان را چه شده است که چنین آسوده خاطر به تاراج رفتن امنیت ملی را به نظاره نشسته اند؟؟ اگر آقایان تا این حد با الفبای علوم استراتژیک بیگانه اند و از اهمیت راهبردی اطلاعات در دنیایی که داشتن اطلاعات، تضمین کننده ی قدرت است بی خبرند، چگونه بر مسند تصمیم گیری درباره ی موضوعات مرتبط با امنیت ملی تکیه زده اند؟؟ چرا مسئولین انقلابی در دستگاه محترم قضا با انفعال غیر قابل توجیه خود در برابر این خیانت بزرگ سکوت کرده اند؟؟ امام خامنه ای می فرمایند: "ابتذال اخلاقی منکر است، کمک به دشمنان اسلام منکر است، تضعیف نظام اسلامی منکر است، تضعیف فرهنگ اسلامی منکر است، تضعیف اقتصاد جامعه و تضعیف علم و فن آوری منکر است؛ از این منکرها باید نهی کرد". و بر چه کسی پوشیده است که تمامی این منکرات در بستر نجس افزار صهیونیستی تلگرام به وقوع پیوسته است؟؟ باید مشخص گردد آیا اصولاً اراده ای در میان مسئولین برای پیروی از امر ولایت در جهت مقابله با نفوذ دشمن وجود دارد؟؟

اینک حجت بر همگان تمام گشته و فصل امتحان ولایتمداری، قانونگرایی و غیرت ملی فرا رسیده است. انتظار می رود قوه محترم قضائیه بر حسب وظیفه قانونی خود با کسانی که چوب حراج به امنیت ملی می زنند، برخوردی سریع، قاطع و بدون مماشات داشته باشد. همچنین از وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواستاریم فضای مجازی را از زیر یوغ مستکبرین و جنایتکاران عالم نجات داده و دست سارقان اطلاعات ملت ایران را از فضای مجازی کشور قطع نمایند.

در هنگامه ای که جهان در حال گذار از پیچ تاریخی مهمی است و دشمنان اسلام و مسلمین به هر وسیله ای تمسک می جویند تا قطار انقلاب را متوقف کنند، تطهیر چهره دشمن و بدخواهان نظام عملی است بس خائنانه و جنایتکارانه. امید است این بار نیز مسئولین محترم قوه قضائیه بدون توجه به سنگ اندازی های خائنین، به وظیفه ذاتی خویش عمل نموده و با اقدامی شجاعانه و انقلابی در راستای صیانت از امنیت ملی نظام، از این آزمون پیش رو سربلند بیرون آمده و اقتدار، استقلال و پایبندی خود به نص صریح قانون اساسی را بار دیگر در عمل به نمایش گذارند.

والعاقبة للمتقین