تبلیغات
مجاهد انقلابی - دشمن و تحریم شبکه های ضد اجتماعی؟؟؟ هرگز!!!
چهارشنبه 13 اسفند 1393

دشمن و تحریم شبکه های ضد اجتماعی؟؟؟ هرگز!!!

   نوشته شده توسط: مجاهد    

انقلاب اسلامی از بدو پیروزی خار چشم مستکبرین بوده و در این 36 سال، دشمنان اسلام و مسلمین به انحاء گوناگون سعی در منحرف کردن این انقلاب داشته اند تا بتوانند هژمونی و سیطره از دست رفته خود را در ابعاد سیاسی تأمین نمایند. امروزه دوران جنگ سخت به پایان رسیده و جنگی ظریف تر و چه بسا خطرناکتر آغاز گردیده است و مسلماً دشمن برای این کار از ابزار مختلفی سود می جوید که از مهمترین و تأثیرگذارترین این ابزار میتوان به رسانه ها و شبکه های مجازی اشاره کرد. این روزها بر همگان واضح و مبرهن است که شبکه های ضد اجتماعی از قبیل فیس بوک، وایبر، واتساپ و تلگرام توسط یک تیم صهیونیستی اداره می شوند و این سؤال پیش می آید که این دشمن نجس صهیونیستی که برای رسیدن به اهداف پلید خود در جهت براندازی نظام مقدس اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند، در راه اندازی این شبکه ها از دشمنی خود غافل شده است؟ نهایت ساده لوحی است که فکر کنیم انگیزه آمریکا از رفع تحریم ایران در حوزه فضای مجازی، رفاه مردم باشد و رژیمی که به کودک شیرخوار هم رحم نمیکند، به یکباره دلسوز و دست و دلباز شده است!!! با یک بررسی عمیق متوجه می شویم که سرویس های جاسوسی- تروریستی، فضای مجازی را بستری برای استعمار فکری آحاد جامعه به ویژه نسل جوان می بینند و به همین دلیل مبالغ هنگفتی را صرف ایجاد زیرساخت، راه‌اندازی و نگهداری فضای مجازی و ترغیب حضور شهروندان در آن می‌کنند تا از این طریق بتوانند سلطه خود را در ابعاد سیاسی نیز بر ملتهای مسلمان بگسترانند.

تردیدی نیست که استکبار از این شبکه های ضد اجتماعی در جهت تضعیف ارکان سیاسی نظام مقدس اسلامی، غبارپراکنی در فضای سیاسی کشور، سلب امید و ایجاد تردید در ذهن مردم بهره می گیرد. در عصری که کنترل اطلاعات، اهرم اصلی قدرت دشمن صهیونیستی است، با استفاده از اطلاعات به ظاهر بی ارزش، دست به مهندسی اجتماعی و تأثیر بر افکار عمومی و بسیج آن می پردازد. شاهد این مدعا، وقایع مربوط به فتنه سال 88 می باشد که طی آن، این شبکه های صهیونیستی نقش مؤثری در سازماندهی تجمعات اعتراضی و تحریک کاربرانشان به ایجاد آشوب و اقدام علیه امنیت ملی داشتند و با تکرار دروغ بزرگ تقلب، پوشش غیرواقعی خبری آشوبها، آموزش و تشویق اغتشاشگران برای هنجارشکنی و ناامن کردن فضای جامعه التهاب آفرینی کردند و در همین بستر بود که شاهد بیانیه نویسی ها و دعوت به تجمعات غیر قانونی و نیز شکل گیری کمپین هایی علیه انقلاب اسلامی بودیم؛ به همین دلیل اوباما در پیام نوروزی خود از دولت ایران خواسته بود دسترسی نامحدود به اینترنت سریع و با پهنای باند زیاد را فراهم کند تا مخالفان نظام «در زمان‌هایی نظیر تظاهرات از پیش برنامه‌ریزی‌شده که منجر به گردهمایی عمومی می‌شود» با مشکل مواجه نشوند!

در واقع ماهیت این شبکه ها به گونه ای است که با تکثیر سریع اطلاعات، فرصت بصیرت و تأمل را از افراد گرفته و در مواجهه با انبوه اطلاعات ضد و نقیض، قدرت تشخیص حق و باطل از آنان سلب می شود که این امر به نوبه خود ایجاد شبهات گوناگون و حس ناامیدی سیاسی را به دنبال دارد. مسلماً دشمن نجس صهیونیستی که برنامه 250 ساله برای جنگ سایبری تدارک دیده از طریق شبکه های ضداجتماعی در پی تشویش اذهان عمومی، نشر اکاذیب و آمارهای دروغین، تخریب شخصیتهای نظام، شکل دهی افکار عمومی به نفع خود، کاهش مشارکت سیاسی مردم و عوام فریبی می باشد. کافی است هرکسی به تجربه شخصی حضور خود در این شبکه ها رجوع کند. آیا جز این است که هر از گاهی پیامهایی به طور انبوه بر مبنای یک مسئله سیاسی روز در گروههای مختلف انتشار می یابد که همه از یک آبشخور خاصی تغذیه می شوند و تبعاتی جز برانگیختن حس نارضایتی مردم نسبت به انقلاب و نظام، القای حس ناامیدی و نیز بحث و جدلهای مرارت بار و بی نتیجه ندارد؟؟؟ آیا جز این است که با سرگرم شدن آحاد جامعه در این فضاها آن هم در زمانی که به فرموده مقام معظم رهبری وقت کار و تلاش مضاعف برای اعتلاء و پیشرفت ایران اسلامی است، به نوعی وقت کشی صورت می گیرد؟؟؟ آیا جز این است که در این گروهها با بمباران مطالب طنزی روبرو هستیم که محتوای آن توهین به بالاترین مقامات کشور و مراجع عظام تقلید و به سخره گرفتن ارزشهای انقلابی و مکتبی است؟؟؟ و اینگونه است که به صورت نرم و تدریجی خطوط قرمز نظام مقدس اسلامی کمرنگ شده و جبهه حق با برچسب زنی های مختلف سیاسی منفعل می شود و مدل موفق حکومت اسلامی با روشهای مختلف زیر سؤال می رود.  

حال جای بسی تعجب و تأسف است که مسئولین ما چشم خود را به روی لطمات جبران ناپذیری که این جاسوسکده های همیشه همراه بر پیکره ایدئولوژی سیاسی و مکتبی انقلاب اسلامی وارد می کنند بسته اند و اقدامی برای راه اندازی شبکه ملی اطلاعات نمی کنند. امیدواریم سران سه قوه، سازمان صداوسیما و نیز وزارت اطلاعات، که وظیفه خطیر حفظ امنیت ملی را بر عهده دارد، به وظایف خود در قبال این موضوع حساس و مهم عمل نموده و اجازه ندهند دشمن خونخوار صهیونیستی از این طریق سلطه سیاسی خود را تحمیل کند.

 

 

 

 

 

 


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.