تبلیغات
مجاهد انقلابی - به نام رهبر، به کام دشمن
پنجشنبه 26 شهریور 1394

به نام رهبر، به کام دشمن

   نوشته شده توسط: مجاهد    

این روزها تب استفاده از شبکه های اجتماعی بالا گرفته و طیف وسیعی از افراد جامعه از سنین و اقشار گوناگون از این شبکه ها در جهت برقراری ارتباطات اجتماعی، دسترسی به جدید ترین اخبار، تفریح و سرگرمی و کسب اطلاعات و دانش بهره می گیرند. اما نکته ای که در این میان مغفول مانده، ماهیت صهیونیستی اغلب این شبکه ها و سودرسانی عظیم اقتصادی و اطلاعاتی است که با حضور و فعالیت در این اغواافزارها به وقوع پیوسته و منجر به تقویت دشمنان اسلام و مسلمین می گردد. مسلماً نوع عملکرد نهادهای حکومتی در این رابطه به عنوان شاخصی برای آحاد جامعه تأثیر بسزایی خواهد داشت.

بی شک یکی از مهمترین این دستگاهها، صدا و سیماست که به عنوان دانشگاه عمومی، نقش بی بدیلی در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی بر عهده دارد و می بایست از ظرفیت و قابلیت این رسانه در جهت معرفی شبکه های ضداجتماعی و توضیح و تبیین ماهیت صهیونیستی و اهداف پلید مالکان آنها استفاده گردد. اما در کمال تأسف شاهدیم که نه تنها برنامه ای چالشی و گفتگو محور در این راستا تولید نشده و اندک برنامه های تولیدی در ساعات مرده پخش می گردد، بلکه در اقدامی نابخردانه و ضد امنیت ملی، در بسیاری از برنامه های پرمخاطب، نجس افزارهای صهیونیستی از قبیل اینستاگرام (که حکم فیلتر آن در خرداد ماه سال 93 صادر گشته و به دلیل عدم تمکین دولت به قانون، از اجرای این حکم ممانعت به عمل آمده)، به عنوان پل ارتباطی بین مخاطبین و سازندگان برنامه ها معرفی می گردند و شبکه‌های العالم، پرس.تی.وی، آی‌فیلم و سحر در برنامه‌های مختلف، صفحات خود در سایت‌های فیلتر شده ی فیس‌بوک و یوتیوب را تبلیغ می‌کنند. این در حالی است که طبق اسناد افشا شده توسط اسنودن، شبکه های ضداجتماعی صهیونیستی به منظور تخلیه اطلاعاتی کاربران و تحریک افکار عمومی و ایجاد آشوب علیه نظام های معارض با اهداف صهیونیسم جنایتکار راه اندازی شده اند.

همچنین در یک رویه ناصواب، اظهارات مقامات سیاسی، فرهنگی و چهره های هنری در این شیطان افزارها، در بخش های مختلف خبری و نیز باشگاه خبرنگاران جوان پوشش داده می شود. باید توجه داشت که رسانه ملی به عنوان یک ابزار مشروعیت بخش در سطح جامعه مطرح است و پیام هایی که از سوی این رسانه به مخاطب القا می گردد، نقش عظیمی در شکل دهی نگرش و عقاید افراد جامعه داشته و ملاک و معیاری برای تشخیص سره از ناسره است. به هیچ وجه زیبنده رسانه ملی نظام اسلامی نیست که چنین خطای راهبردی را در تبلیغ جاسوسکده های همیشه همراه مرتکب گردد و بی اعتنا به ماهیت صهیونیستی این شبکه ها، مجوزی برای تقویت دشمنان اسلام و مسلمین صادر کند!

عمق فاجعه آنجاست که در برنامه های گوناگون صداوسیما از جمله مجله خبری اخبار 19، بخش خبری 20:30، اخبار ساعت 14 و ... از صفحات دروغین منتسب به مقام معظم رهبری در این نجس افزارها نام برده می شود. صفحاتی که با نام کاربری خامنه ای دات آی آر و تحت نظارت سایتی به همین نام در شبکه های ضداجتماعی صهیونیستی از قبیل اینستاگرام، فیس بوک، توئیتر و گوگل پلاس به فعالیت می پردازند. نکته عجیب آن است که رسانه ملی که می بایست اشراف کاملی بر روی چنین مسائلی داشته باشد، از این نکته غفلت کرده است که پایگاه اطلاع‌رسانی خامنه ای دات آی آر متعلق به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای است که تحت نظر  مؤسسه پژوهشی-فرهنگی انقلاب اسلامی به فعالیت مشغول است و هیچگونه ارتباط تشکیلاتی با دفتر رسمی مقام معظم رهبری ندارد. ضمن اینکه مقام معظم رهبری بارها و بارها در قالب پاسخ به استفتائات مختلف، صریحاً حکم حرمت حضور و فعالیت در نرم افزارهای صهیونیستی را که باعث تقویت دشمنان اسلام و مسلمین می گردد، صادر نموده اند و بسی واضح و مبرهن است که صفحات فوق الذکر متعلق به شخص رهبری معظم انقلاب نبوده و شأن ایشان مبرا از این رفتار دوگانه است.

اینجاست که باید مسئولین اجرایی سایت خامنه ای دات آی آر را مورد عتاب قرار داد که با کدامین مجوز با نام امام خامنه ای و بر خلاف فتوای ایشان عمل می کنند؟! آیا اصولاً فلسفه ایجاد این پایگاه اطلاع رسانی چیزی جز نشر آثار معظم له برای هدایت جامعه در جهت نیل به اهداف و آرمان های بلند اسلام و انقلاب و ریشه کن کردن صهیونیسم خونخوار است؟؟ چگونه ممکن است مجموعه ای که با هدف نشر آثار مقام معظم رهبری تشکیل شده، خود به زیر پا گذاشتن فتوای رهبری که از جمله آثار ایشان محسوب می شود، مبادرت ورزد؟! آیا نشر فتاوای امام خامنه ای مبنی بر جایز نبودن استفاده از فیلترشکن و نیز حرمت تقویت دشمنان اسلام و مسلمین که یکی از مصادیق بارز آن، حضور و فعالیت در نرم افزارهای صهیونیستی است، اقدامی نمادین است و خود این مجموعه نمی بایست بدان عامل باشد؟! به راستی مسئولین این سایت با چه جسارتی فتوای امام خامنه ای را به سخره گرفته و به تکمیل پازل سرویس های جاسوسی- تروریستی دشمن نجس صهیونیستی مشغولند؟؟ چرا در کانال رسمی پایگاه اطلاع ‌رسانی خامنه ای دات آی آر در شبکه‌ی اجتماعی بیسفون، علناً مخاطبین را به بازدید از صفحه خامنه ای دات آی آر در نجس افزار اینستاگرام دعوت می کنند؟! مگر نه این است که اینستاگرام متعلق به تأثیرگذارترین صهیونیست جهان یعنی مارک زاکربرگ است؟؟ آیا فعالیت این سایت در جنگ افزارهای اینترنتی صهیونیستی به معنای مشروعیت بخشی به مدعیان دروغین دموکراسی و آزادی نیست؟! آیا جز این است که امام خامنه ای تطهیر چهره دشمن را خائنانه و جنایتکارانه نامیده اند؟!

اگر فعالیت این صفحات در راستای اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی است، دلیل ذوق زدگی زاید الوصف رسانه های ضد انقلاب از ایجاد این صفحات چیست؟! چرا خبر ایجاد حساب کاربری خامنه ای دات آر در شبکه های ضداجتماعی متعلق به سرویس های جاسوسی- تروریستی، به تیتر اول رسانه های بیگانه تبدیل شد؟! آیا دشمنان قسم خورده ی اسلام و مسلمین از این موضوع به وجد آمده اند که از ابزار آنها جهت نشر بیانات ولی امر مسلمین جهان و هدایت جهانیان بهره برداری شده است؟!

فعالیت بی دردسر این صفحات در حالی است که بارها در اقدامی مذبوحانه، حساب کاربری متعلق به حزب الله لبنان، شبکه المنار، سوریا المقاومه، حماس، انقلابیون بحرین و هر صفحه ای که علیه صهیونیسم بین الملل فعالیت مؤثر داشته، توسط مدیران صهیونیست این شبکه ها مسدود گردیده است. همچنین در جریان انقلاب مصر، سرویس های جاسوسی- تروریستی از طریق همین شبکه های ضداجتماعی موفق به تخلیه اطلاعاتی انقلابیون و نهایتاً دستگیری آنها شدند؛ به علاوه تعدادی از شیعیان عربستانی نیز که پیج خامنه ای دات آی آر را در فیس بوک لایک کرده بودند، شناسایی شده و به زندان های آل سعود افتادند.

هرچند سایت رسمی دفتر مقام معظم رهبری (لیدر دات آی آر)، قویاً انتساب صفحات مزبور در نجس افزارهای صهیونیستی به خود را تکذیب کرده است، اما واقعیت آن است که سایت خامنه ای دات آی آر در بین عامه مردم به عنوان نماینده رهبر معظم انقلاب مطرح شده و این تمایز برای عده زیادی روشن نیست. مع الاسف حضور غیرقانونی و غیر شرعی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری در جنگ افزارهای اینترنتی صهیونیستی باعث گردیده طیف وسیعی از افراد مذهبی و انقلابی به استناد این حضور، فعالیت خود را در این جاسوسکده های همیشه همراه موجه جلوه دهند و حتی آن را در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در باب استفاده از فضای مجازی قلمداد کرده و به هنگام مواجه شدن با فتوای حرمت عضویت در نرم افزارهای صهیونیستی، گردابی از تناقض و تردید در ذهن آنان به وجود آید. هرچند در اینجا لازم است فرمایشات امام خامنه ای را در دیدار با جمعى از دانشجویان در تاریخ 20/۰۴/94 یادآور شد که فرمودند:

" کسانی به عنوان نماینده‌ی رهبری از زبان رهبری حرف می زنند. خب، من خودم هنوز که الحمّدلله زبانم از کار نیفتاده؛ حرف خود من که مقدّم به حرف آنها است. آنچه من می گویم، حرف من آن است؛ کسانی هم که حرف می زنند -نمایندگان رهبری و منصوبین رهبری و مانند اینها که تعداد زیادی‌اند- از قول رهبری نمی گویند؛ این را توّجه داشته باشید... شما حرف من را از خود من بشنوید."

شایسته است دفتر مقام معظم رهبری با توجه به برخورد سلیقه ای و دور از شأن سایت خامنه ای دات آی آر که منجر به خدشه دار کردن جایگاه ولی امر مسلمین گشته است و در یک مخالفت آشکار، بر خلاف منویات ایشان به تقویت دشمنان اسلام و مسلمین در شبکه های ضداجتماعی صهیونیستی مشغولند، برخوردی قاطع و بدون مماشات داشته باشد و صریحاً، طی یک اطلاع رسانی گسترده از مواضع آنان در این زمینه تبرّی جویند.

همچنین از صداوسیما و مدیران این نهاد فرهنگی انتظار است به رسالت واقعی خویش که همانا اطلاع رسانی درست و موثق و حرکت در مسیر ارزش‌ها و مبانی اصیل انقلاب است عمل نموده و با تولید برنامه های مناظره ای و نشست‌های کارشناسی و تخصصی و مستندهای فاخر به تبیین و تشریح ابعاد مختلف جنگ نرم دشمن در فضای مجازی و نحوه مقابله با تهدیدات آن بپردازند.

بایسته است قوه قضائیه نیز با مسئولین متخلف دولتی که با گستاخی تمام از اجرای حکم فیلترینگ جنگ افزارهای اینترنتی صهیونیستی استنکاف ورزیده اند، برخوردی جدی و عاری از هرگونه مصلحت اندیشی داشته باشند. جا دارد مسئولین محترم از دولت کمونیست چین که با قاطعیت جاسوس افزار تلگرام را مسدود کرده اند درس گرفته و از فعالیت آزادانه این نجس افزارهای ضدامنیتی در فضای مجازی کشور ممانعت به عمل آورند.

در پایان از سازمان اطلاعات سپاه پاسداران که هماره حافظ ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی بوده است، خواستاریم با عزمی انقلابی و قاطعیتی مثال زدنی از هجمه دشمن به خاک مجازی کشور از طریق جاسوس افزارهای اینترنتی جلوگیری نموده و توطئه های شیطانی این دشمن خبیث را در این کارزار جنگ نرم خنثی نماید.


foot pain
یکشنبه 26 شهریور 1396 03:14
Everyone loves it whenever people come together and share views.
Great website, keep it up!
Foot Complaints
سه شنبه 17 مرداد 1396 07:52
hey there and thank you for your information – I have certainly picked up something new from right here.
I did however expertise some technical points using this website,
as I experienced to reload the website many times previous to I
could get it to load correctly. I had been wondering if your web hosting is
OK? Not that I'm complaining, but sluggish loading instances times will often affect your placement in google and can damage your high-quality score if advertising and marketing with
Adwords. Anyway I'm adding this RSS to my email and could look out for a lot more of your respective exciting content.
Make sure you update this again very soon.
ameblo.jp
شنبه 14 مرداد 1396 15:23
Hey would you mind sharing which blog platform
you're using? I'm going to start my own blog soon but I'm having a hard time making a decision between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal.
The reason I ask is because your design seems different then most blogs and
I'm looking for something completely unique.
P.S My apologies for being off-topic but I had to ask!
mariellaodens.hatenablog.com
یکشنبه 8 مرداد 1396 00:49
I'm not sure where you are getting your information, but good topic.
I needs to spend some time learning more or understanding more.

Thanks for fantastic info I was looking
for this information for my mission.
BHW
سه شنبه 29 فروردین 1396 04:49
Hi there colleagues, nice post and pleasant urging commented here, I am in fact enjoying by these.
BHW
شنبه 26 فروردین 1396 16:43
I have been browsing online more than 2 hours today, yet I never found any interesting article like yours.
It's pretty worth enough for me. Personally, if all site owners and bloggers made good content as you did, the internet will be
much more useful than ever before.
BHW
دوشنبه 21 فروردین 1396 17:29
Hello! I simply wish to offer you a huge thumbs up for
the excellent info you have got here on this post.
I'll be coming back to your blog for more soon.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر